Forums Hotel
***
45 Valnu Street, Riga, 1050, Latvia
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od LVL 20
Hotel Forums is a 3-star hotel situated in the heart of Riga's old town, easily within reach of everything that the city has to offer - from attractions, shops and restaurants to business and entertainment venues.

All 32 guestrooms of this charming hotel offer modern comfort and up-to-date amenities. They include en-suite bathrooms, mini bar, television with satellite channels and work space. Guests can also enjoy a lovely free breakfast served every morning.

In addition, all public areas of the Hotel Forums feature air-conditioning for guests' utmost convenience. Furthermore, the professional and friendly staff is available around the clock to assist guests with making each stay in Riga an unforgettable experience.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Forums Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Riga, Latvia (RIX-Riga Intl.) - 5.55 mi
    Muzea
    • Museum of the Occupation of Latvia - 0.44 mi
    • The Three Brothers - 0.46 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==