Forums Boutique Hotel

****
Valņu Iela 47, Riga, LV-1050, Latvia
Bestill nå online. Priser fra EUR64.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra EUR64

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Gratis Wi-Fi
Send denne siden

Forums Boutique Hotel er et 4-stjerners hotellet beleilig plassert i Riga. Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester. Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.

Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.

For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder. Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg.

Hotellet er fullstendig røykfritt.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Forums Boutique Hotel Rom

Economy Double Room
1 Queen Bed 12 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

1 Queen Bed

129-sq-foot room with city views

Layout - Separate sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower/tub combination, free toiletries, and a hair dryer

  >>
Premium Double or Twin Room
1 Queen Bed 17 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

1 Queen Bed OR 2 Twin Beds

183-sq-foot room with city views

Layout - Separate sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, free toiletries, a hair dryer, and towels

  >>
Standard Double or Twin Room
1 Queen Bed 16 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

1 Queen Bed OR 2 Twin Beds

172-sq-foot room with city views

Layout - Separate sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower/tub combination, free toiletries, and a hair dryer

  >>
Family Triple Room
1 Queen Bed 20 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

1 Queen Bed and 1 Twin Bed

215-sq-foot room with city views

Layout - Separate sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower/tub combination, free toiletries, and a hair dryer

  >>
Superior Room, 1 Queen Bed
1 Queen Bed 18 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

1 Queen Bed

194-sq-foot room with city views

Layout - Separate sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, jetted bathtub

  >>
Connect room
2 Queen Bed 17 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

2 Queen Beds and 1 Twin Sofa Bed

183-sq-foot room with city views

Layout - 2 bedrooms and sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - 2 bathrooms, free toiletries, a hair dryer, and towels

  >>
Double Room
1 Queen Bed 14 m2
Coffee/tea maker, Minibar, Safety deposit box, Telephone, Air conditioning

1 Queen Bed

151 sq feet

Layout - Separate sitting area

Internet - Free WiFi

Entertainment - LCD television with satellite channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and room service (limited hours)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Free toiletries, a hair dryer, and towels

  >>

Forums Boutique Hotel Hotell Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Gratis WiFi
Kaffe- og tekoker
Vannkoker

 

Forums Boutique Hotel Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Forums Boutique Hotel?
Innsjekking er mulig fra kl. 14:00. Utsjekking er senest kl. 12:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Forums Boutique Hotel?
Riga, Latvia (RIX-Riga Intl.) ligger 5.55 mi fra eiendommen.
Tilbys romservice?
Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester.
Er bilutleie tilgjengelig i nærheten?
Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Forums Boutique Hotel gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er det vaskeritjenester?
Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.

Forums Boutique Hotel på kartet

📍 Forums Boutique Hotel
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...Nice modern room, clean, helpful and friendly staff, decent breakfast with amazing selection of tea (they also offered packed breakfast for our 2nd day as we had a morning bus)....
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Forums Boutique Hotel

    • Riga, Latvia (RIX-Riga Intl.) - 5.55 mi

    Museer

    • Museum of the Occupation of Latvia - 0.46 mi
    • The Three Brothers - 0.47 mi

Hoteller i nærheten av Forums Boutique Hotel

Boutique Hotel Monte Kristo is perfectly positioned in Riga’s Old Town, a mere 0.5 km (0.3 mi) from the Central Railway Station. Guests will find rooms ...
Situated amidst the historic charm of Riga's Old Town, Wellton Centrum Hotel & SPA seamlessly blends modernity with the timeless allure of its original ...
The 4-star Avalon Hotel & Conferences is located in Riga’s Old Town, only 1640 feet from the Opera House and Freedom Monument. It offers spacious, ...
Along with excellent walkability to Riga’s tree-lined roads and well-preserved 19th-century architecture, Hotel Man-Tess offers sight-seers fantastic ...